Taktické pero ESP KBT-02 titan
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Taktické pero ESP KBT-02 titan

Výrobce:ESP
Katalog. číslo:KBT-02 titan
Taktické pero ESP KBT-02 titan, sebeobranný prostředek, vypadá a funguje jako luxusní propiska, vyrobeno z kvalitního hliníku s protiskluzovým rýhováním, hrot na rozbíjen…
Dostupnost: SklademIhned k odběru na prodejně. Při objednání do 12:00 hodin odesíláme tentýž pracovní den..
Naše cena: 399 Kč vč. DPH (15.93 € vč. DPH)
Potřebujete pomoc? Volejte na tel: 284 822 723

Popis

Sebeobrana, propiska a záchranářský nástroj

Kvalitní taktické pero, které můžete běžně používat jako standartní propisku a v případě potřeby slouží jako účinný sebeobranný nástroj. Velká přednost taktického pera je jeho nenápadnost, takže ho můžete mít všude u sebe aniž byste budili nežádoucí pozornost. Toto pero je navíc na druhém konci opatřeno špičatým ocelovým hrotem, které se používá na rozbíjení skla, především pak okének u havarovaných automobilů při vyprošťování posádky.

Použití

Taktické pero se při sebeobraně použivá k úderům a tlakům na citlivá místa na těle útočníka. Díky tomu, že veškerá energie úderu je soustředěna do malého bodu hrotu pera, tak i méně fyzicky zdatný člověk snadno zasadí velmi bolestivý úder, který dokáže vyřadit útočníka z dalšího boje. Taktické pero je velmi efektivní sebeobranný prostředek, kterým však útočníkovi nezpůsobíte vážné zranění (samozřejmě za předpokladu, že údery nebudou vedeny na oblast hlavy a krku).

Technické údaje

Na výrobu pera byl použit kvalitní letecký dural s matně šedou povrchovou úpravou. Pero je opatřeno výrazným protiskluzovým rýhováním pro jistější úchop a klipsem pro pohodlné nošení v kapse. Víčko propisky je šroubovací a lze jej našroubovat na druhý konec pera. Používá standartní vyměnitelnou náplň.
Parametry
Kód zboží:3327
Celková délka (cm):16
Fotogalerie
  • Taktické pero ESP KBT-02 titan (Obr. 1)
  • Taktické pero ESP KBT-02 titan (Obr. 2)
  • Taktické pero ESP KBT-02 titan (Obr. 3)

Diskuse k položce „Taktické pero ESP KBT-02 titan“

Dotaz na prodejce / příspěvek do diskuse

Zpět na předchozí stránku.

Partneři