Nože Muela ze Španělska

Mezinárodně proslulé a kvalitní nože firmy Muela mají tradici více než půl století a jsou přítomny ve více než šedesáti zemích světa. Jsme přímí dovozci těchto nožů a s firmou Muela Manufacturas spolupracujeme více než 15 let. Navštivte též stránky výrobce www.mmuela.cz.

Vstup do e-shopu > kategorie Nože Muela

Španělské Nože Muela

Firma Muela vyrábí stovky zavíracích a loveckých nožů ve vysoké kvalitě. Nože jsou vyráběny pro různá použití v různých designech a z různých materiálů. Navrhuje a vyrábí širokou škálu nožů od těch jednoduchých a praktických modelů až po ty exkluzivní, které jsou vyrobeny v limitovaných sériích z ušlechtilých materiálů v nejvyšších standardech. Buďte si jisti, že mezi nimi najdete ideální nůž pro jakékoliv použití. Nože jsou vyrobeny z nejnovějších materiálů a jsou navrženy tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější uživatele nebo sběratele. Kromě nejmodernějších nožů vyrábí i tradiční nože se staletou histroií.

O firmě Muela Manufacturas

Firma MUELA vyrábí více než 300000 nožů ročně. Pro jejich zpracování jsou používány nejnovější průmyslové techniky a nejmodernější zařízení.Nepřetržitě pracující trouby jsou ideální pro tepelnou úpravu různých druhů oceli používaných pro konkrétní modely. V továrně firmy Muela pracuje velký počet odborníků, kteří vždy ručně dokončí výrobu nože a doplní jej o rukojeti z různého paroží, přírodních a jiných materiálů. Jejich skutečné mistrovství a zručnost nelze srovnávat ani s nejvíce sofistikovanými stroji. Toto je velmi výrazným a ceněným prvkem nožů firmy Muela již mnoho let. V hlavní továrně, která se nachází v Argamasilla De Calatrave (dále mají doplňující obchod v provincii Ciudad Real), vyrábí všechny části nožů Muela kromě provedení dekorativní práce, procesy řízení kvality a obaly pro jejich distribuci napříč pěti kontinenty.    

Luxusní nože Muela

Mezi širokou škálou produktů, které firma Muela vyrábí, vynikají jejich luxusní nože. Tyto nože jsou vyrobeny pouze v omezené číslované sérii. Vytváří se pro ně exkluzivní design kombinující drahé kovy a dřevo s mimořádnou řemeslnou prací, která uspokojí i ty nejnáročnější nadšence a sběratele. Aby série luxusních nožů Muela byla zářným příkladem původní tradiční výroby a zručnosti odborníků, přidává se celá řada luxusních prvků jako jsou stříbrné povrchy, leptání a smaltování. Dokonce i ručně kované damaškové ocelové břity splňují nepopíratelné standardy kvality s heslem „Nože jako šperky“. Toto je představa výroby nožů Muela po mnoho let. Samozřejmě každý nůž je dodáván v prezentačním boxu a s certifikátem akreditace jeho omezené výroby.

Vstup do e-shopu > kategorie Luxusní nože Muela

Lovecké nože Muela

Nemůže být pochyb o tom, že lov je neoddělitelně spojen s podstatou a tradicí nožů Muela. Mezi loveckými noži Muela existuje celá řada vzorů a stylů speciálně upravených pro různá použití a dokonce i pro vkus a zvyky lovců z různých zemí. Nože vynikají svou mimořádně působivou krásou, často umocněnou rukojetí z jeleního paroží nebo jiných moderních funkčních materiálů. Lovecké nože Muela jsou v desítkách velikostí, tvarů a typů. Nabízí mimořádnou škálu možností a určitě najdete jeden typ nože, který je nejvíce přizpůsobený k typu lovu, který budete praktikovat.

Vstup do e-shopu > kategorie Lovecké nože Muela

Zavírací nože Muela

Zavírací nože Muela jsou funkční, praktické, bezpečné, robustní a efektivně navržené nože. V nabídce naleznete nejen exkluzivní zavírací nože z damaškové oceli, exotického dřeva nebo přírodního paroží, ale také praktické kapesní nože vhodné pro jakékoliv použití. Sortiment nožů je široký. Od nožů moderních s jelením paroží, z hodnotného dřeva, alpaky, bronzu nebo dokonce z nejpokročilejší syntetické sloučeniny, až po zavírací nože tradiční, které pokračují ve výrobě tak, jak je před staletími vyráběli španělští řemeslníci.

Vstup do e-shopu > kategorie Zavírací nože Muela

Taktické nože Muela

Taktické nože jsou nedílnou součástí taktického vybavení vojáků a příslušníků ozbrojených sil po celém světě. V jejich sofistikované a moderní výbavě taktický nůž nesmí chybět. Nůž je univerzálním pracovním nástrojem, stejně tak výbornou zbraní pro sebeobranu. Firma Muela nabízí široký výběr modelů s bezpečnostními prvky, ergonomicky řešeným ostřím a rukojetí, nejmodernějším materiálem a materiálem odolným vůči opotřebení. Tyto specifické úpravy dělají z taktických nožů Muela bezpečné nástroje. Nože jsou robustní a vysoce spolehlivé, vždy účinné za všech okolností. 

Vstup do e-shopu > kategorie Taktické nože Muela

Outdoorové nože Muela

Lov, rybolov, horolezectví, trekking a vůbec veškerá činnost, která přináší kontakt s přírodou se neobejde bez nože. Právě z tohoto důvodu nabízí firma Muela velký výběr modelů v široké škále tvarů a velikostí, které uspokojí všechny možné potřeby a použití. Můžete si vybrat z mnoha velmi různorodých nožů, seker a mačet. Nesmíme zapomenout ani na modely vytvořené specificky pro aktivity ve vodě jako je potápění, šnorchlování a jízda na lodi. Tyto modely naleznete v kategorii Potápěčské nože Muela. K dispozici je široký výběr nožů, vždy vyrobený na základě vynikajících návrhů. Všechny tyto nože jsou funkční, praktické a s dlouhou životností. Na tyto nože se můžete vždy spolehnout.

Vstup do e-shopu > kategorie Outdoorové nože Muela

Partneři